WordPress Tabanlı Web Site Kurmak


web buildingMerhaba arkadaşlar internette bir çok wordpress tabanlı internet sitesi mevcut bu sitelerin genel kullanımında blog olarak tasarlanmış olması dikkat çekmektedir. Blog siteleri google aramalarında ilk sayfalara çıkma açısından mükemmel bir sistem diyebiliriz. WordPress tabanli site yapımında bilenlerin ortalama 15 dakika içinde rahatlıkla yapabildiğini söylemek isterim ben şahsen bu süre zarfında rahatlıkla yapabiliyorum.

Peki wordpress neden bu kadar çok kullanılıyor? İnternette çoğu sitenin wordpress tabanlı olduğunu anlamak o kadar zor değil. İnternette bir çok kullanışlı eklenti mevcut bunun yanı sıra açmış olduğunuz siteye göre tema yüklemeniz de mevcut örneğin bir sağlık sitesi yaptınız ve tema yüklemeniz gerekiyor, biraz araştırma yaptıktan sonra internette araştırma yaparak istediğiniz temayı ister ücretli isterseniz ücretsiz bulabilirsiniz.

Bir çok tema var, ama şahsen ücretli tema kullanmanızı tavsiye ederin nedeni ise seo açısından çok daha iyi oluyor. Benim şuan kullanmakta olduğum tema ücretsiz bir tema ama seo bakımından çok güzel diyebilirim. WordPress sitelerin kullanımı açısındanda güzel olduğunu söylemek isterim istediğiniz bileşenleri rahatlıkla bulabiliyorsunuz, sağtarafta görmüş olduğunuz bölümde istediğiniz eklentiyi kurarak rahatlıkla buna benzer bölümler elde edebilirsiniz.

Seo bakımından çok rahat bir şekilde ayarlama yapabilirsiniz, kuracağınız all in one seo eklentisi ile seo ayarlarını rahatlıkla yapabilirsiniz ve google’de ilk sayfalar çıkmanız daha rahat ve kolay olacaktır. Bir çok eklenti sayesinde yapmış olduğunuz ayarlar ile mükemmel bir web sitesi tasarlayabilirsiniz. WordPress son yıllarda hızla büyüyen bir sistem olduğundan çalışmalarınada hız kazandırmıştır.

Bir çok insan web sitesi yaptırmak için büyük paralar ödemektedir, ama wordprses sayesinde kendi web sitenizi rahatlıkla oluşturabilir ve bunun sayesinde büyük paralar ödemek zorunda kalmazsınız. Yapmanız gereken wordpress kurulumunu öğrenmek ve kendi web sitenizi kendiniz yapmak olacaktır hic bir ücret ödemenizede gerek kalmayacak. WordPress ücretsiz bir kaynak olduğundan rahatlıkla kurabilirsiniz.

İnternetten nasıl web sitesi yaparım derken bir çok kaynak buldum ama bunların bir çoğu farklı farklı yöntemler ile nasıl yapılacağını anlatıyordu. Bu yöntemlerin karmaşık olması beni rahatsız ediyordu ve bu sayede tesadüfen web sitesi eğitim setini buldum., web sitesi nasıl yapılır sorusunun cevabı öğrenmiş oldum. eğitim seti baştan aşağıya hostta yüklenmesi, eklentilerin nasıl kurulacağı, kurmuş olduğum web sitesinin ayarlarının nasıl yapılacağını tetaylı bir şekilde anlatıyor. 

Web Sitesi Eğitim Setine Sahip Olmak İçin Tıklayın.

Kısa Bir Süre İçin İndirim de!

WordPress Tabanlı Web Site Kurmak ile Benzer Yazılar:

21 Mayıs 2013 Saat : 12:00

“WordPress Tabanlı Web Site Kurmak” için 4 Yorum

  1. Web Sitesi Kurma konusundaki yazı için teşekkürler

  2. Farklı Yorum dedi ki:

    yararlı bir yazı olmuş teşekkürler…

  3. webmaster forumu dedi ki:

    tşkler güzel paylaşım

  4. canan dedi ki:

    bu sıte tanımı iyi


web sitesi yapmak Son Yazılar FriendFeed

web sitesi kurma rehberi

web sitesi kurma rehberi

Popüler Yazılar & Sayfalar

web site kurmak

web site kurmak