WordPress Eklentisi ve Önemi


web buildingWordPress kolay kullanımı ile bir çok site ile farklı özelliklere sahiptir. Bunlar çok kullanışlı olması ve seo açısından kullanılabilecek bir çok eklenti mevcut. Bir çok eklenti kaynağı olan ücretsiz web sitesi eklentileri var tabiki ücretli olanlarda mevcut ama ücretsiz olanlar dahi sizlerin başarılı bir web sitesi oluşturmanıza yeterli olacaktır. WordPress tabanlı web sitesi oluşturmak, çok basit bir kuruluma sahip olması sebebi ile çok tercih edilen bir yöntem.

WordPress eklentileri ile beraber kullanıldığı taktirde hızlı bir indekslenme alarak ilk sayfalara çıkmanız kolay oluyor. Bu eklentiler arasında All in One SEO eklentisi bizlerin en büyük yardımcısı seo açısından kullanışlı bir eklenti doğru yöntemleri kullandığınız taktirde istediğiniz kelimede üç ay içerisinde hatta daha kısa nir zamanda ilk sayfaya çıkabilirsiniz.

All in One SEO eklentisini kurduğunuzda bazı ayarları kendiniz yapmak zorundasınız bu ayarlar çok önemli olduğundan bu konuda bilgi sahibi olmanız gerekmektedir. Eğer bilgi sahibi değil iseniz sizlere tavsiyen bilen biri tarafından yada bir eğitim setinden bil sahibi olabilirsiniz. Sizlere kısaca biraz bilgi vereyim All in one seo eklentisinde bazen güncellemeye gidiliyor son güncellemesinde bir takım farklar var ve bunlar gerçekten hızlı bir şekilde ilk sayfaya çıkabilirsiniz.

Bu eklenti ilk yapmanız gereken aanasayfa başlığı burada dikkat etmeniz gereken anahtar kelime uygulayarak 60 karakteri geçmemek şartı ile başlık koymanız bu çok önemli bir konu dikkat etmeniz gerekiyor. Bir diğer konu ise ana sayfa açıklaması burada yine anahtar kelime bazlı bir açıklama girmeniz gerekiyor. Burada, ifade edilen konu şu web site yapma konusunda içeriğini karar verdiğinizde, içeriği belirledikten sonra içeriği hangi konuda ise ona göre açıklama yazmalısınız. Unutmayın anahtar kelime bazlı olması lazım seo açısından ve 160 karakteri geçmesin.

Ana sayfa anahtar kelimeleri, buraya ise anahtar kelimeleri girmelisiniz. Anahtar kelimeler yazacak olduğunuz yazılar içerisinde mutlaka geçmeli yok google kabul etmez. Anahtar kelimeleri dikkatli bir şekilde seçmelisiniz bu konuda ise google anahtar kelime aracını kullanabilirsiniz. Anahter kelimeleri yazarken yine 160 karakteri geçmesin kesinlikle daha fazlası fayda getirmez.

Peki bu kadar eğitimi nereden öğrendiğimi merak ediyorsunuz mutlaka, herkes bilmiyor olabilir. Ama web sitesi kurma eğitim seti sayesinde bir çok eklentiyi kurmayı ve web site kurmayı öğrendim. Sizlerinde bu eğitim setine sahip olmak için bir fırsatınız var artık sizde rahatlıkla site kurabilirsiniz.

Web Sitesi Eğitim Setine Sahip Olmak İçin Tıklayın.


Kısa Bir Süre İçin İndirimde!

WordPress Eklentisi ve Önemi ile Benzer Yazılar:

30 Mayıs 2013 Saat : 12:00

“WordPress Eklentisi ve Önemi” için 1 Yorum

  1. fal bak dedi ki:

    paylaşım için tşkler..


web sitesi yapmak Son Yazılar FriendFeed

web sitesi kurma rehberi

web sitesi kurma rehberi

Popüler Yazılar & Sayfalar

web site kurmak

web site kurmak