Web Sitesi Nasıl Kurabilirim?


web buildingWeb sitesi kurmak kolaydır ama web sitesini kurmayı biliyorsanız! İnternette üzerinden bir çok site yayına girmektedirler bunların bir çoğu şirketler ve web tasarım yapan kişiler tarafından hizmete açılır. Düşünün ki web sitesi yaptıracaksınız ama fiyat olarak genelde 300 TL. ile 1000 TL. arasında ücret ödeyeceksiniz. Peki bu durumda ne yapacaksınız örnek olarak 10 adet web sitesi yaptırmak istiyorsunuz ama yukarıdaki rakamları görünce bir anda vazgeçiyorsunuz ama bununda kolayı var diye aklınızdan geçirin lütfen.

İnternette bir çok kaynak mevcut’tur öncelikle html kodlamaları öğrenmeniz gerekiyor, buda yetmez php üzerinden web site yapmayı öğrenmeniz gerekiyor. Ama bu html ve php kodlarını öğrenmeniz için bir çok kaynak bulup öğrenmeniz gerekir tabiki bu durum önünüzdeki bir kaç yıl almaktadır. Web sitesi kurma konusunda bilgi sahibi olanız için bu kara bir zaman gerekiyor, öğrenme aşaması o kadar zor ki eğitim çok önemli. 

Peki bu durum karşısında ne yapmanız gerekir, öncelikle bu sürecin işlemesi için en azından bir lise mezunu olmanız ve bu eğitimleri tamamlamanız gerekmektedir. Web site kurmak için yapmanız gerekenler için iyi bir kodlama bilgisine sahip olmanız gerekmekte. Site kurmak için gereken bilgileri, kodlamaları bilmekte bazen yetmiyor, bir çok kişi bu konudaki bilgilerini çoğu kişilerle paylaşma konusunda sıcak bakmamamktadırlar.

Web site kurma konusunda bilmediğimiz bir çok yöntem mevcut ama bizler bu konuda bilgi ve tecrübe sahibi olmak için günler, aylar hatta yıllar almaktadır. Bir çok kişi yada kişiler web site nasıl kurulur? Sorusuna cevap aramak için internetteki kaynakları inceler bende bir zamanlar bu konu hakkında daha detaylı bilgi almak için internetin gizli saklı kalmış bir çok kaynağı inceledim, ama benim işime yarayacak bilgiler bulmakta biraz zorlandım.

İnternetteki bazı kaynaklarda biraz bilgi var ise bir konuda eksikliğini gördüm, o konuyu inlediğimde bazı konular hakkında eksikler mevcut her bulduğum kaynakta bazı konular eksik kalıyor, her araştırma yaptığım sitelerde mutlaka bir yardım almam gerekti, bende bu konu hakkında tüm bilgileri içeren bir kaynak bulmaya koyuldum ve buldum sonunda. İnternette araştırma yaparak bir çok kaynağa ulaşmak mümkün ama benim gibi bir kaç yıl zaman geçirerek öğrenmenin mümkün olduğu gibi durumlarda, zamanın ne kadar önemli olduğunu vurgulamak gerektiğini düşünüyorum.

Web Sitesi Eğitim Setine Sahip Olmak İçin Tıklayın.

Kısa Bir Süre İçin İndirim de!

Web Sitesi Nasıl Kurabilirim? ile Benzer Yazılar:

10 Mayıs 2013 Saat : 3:02
Web Sitesi Nasıl Kurabilirim? için yorumlar kapalı

Yorumlara kapalı.


web sitesi yapmak Son Yazılar FriendFeed

web sitesi kurma rehberi

web sitesi kurma rehberi

Popüler Yazılar & Sayfalar

web site kurmak

web site kurmak