Web Sitesi Kurma Eğitim Seti


web buildingWeb sitesi kurmak başlı başına bir eğitim gerektiren bir uğraş diyebilirim bazı kişiler düşük maliyetle site kurabilirler. Site kurmak bazı kişiler için çok kolaydır ama bilmeyenler için zor gelebilir ama sizlere nasıl yapılacağı hakkında eğitim seti olursa sizlerde rahatlıkla web sitesi kurabilirsiniz. Her geçen gün binlerce site site sisteme dahil oluyor bunların bir çoğu wordpress tabanlı siteler, daha basit ve  kullanımı dah kolay blog siteleri oluşturuyor.

Sizlerde kısa zaman içerisinde wordpress tabanlı site kurmak istermisiniz? Cevabınız evet ise sitemi incelemeye devam edin. Blog sitesi yapmak o kadar kolay ki bilenler için 15 dakika içinde rahatlıkla site kurabilir. Ama bu site kurma konusunda iyi bilmeniz gerekiyor ki wordpress site kurduktan sonra ayarlarını yapabilmeniz gerekiyor, bu ayarları bilmeniz çok önemli seo ayarlarından tutun hangi eklentilere ihtiyacınız olacak bunları bilmeniz ve ayarlarının nasıl yapılacağı hakkında bir fikriniz yok ise web sitesi kurma görsel eğitim setine ihtiyaç duyacaksınız.

Bilgisayar kullanmayı bilen herkez bu eğitim seti ile rahatlıkla web sitesi kurabilir. Ben ilk okul mezunuyum ben web sitesi kuramam demeyin çünkü ben ilk okul mezunuyum ve rahatlıkla web sitesi kurabilen bir insanım herkez üniversite mezunu olacak değil bunu unutmayın. Kuracak olduğunuz web sitesinin içeriği size kalmış bir olaydır bunu unutmayın, neden derseniz ilgi alanınız ne olursa olsun rahatlıkla kurabilir ilgi alnınıza göre site kurabilirsiniz.

Örneğin üniversite öğrencisi olduğunu varsayacak olursanız kuracak olduğunuz web sitenizin içeriğini sizin ilgi alanın okuduğunuz bölüm diyelim o bölüme uygun makale yazarak içeriği ile ilgilikazanç sağlayabilirsiniz. Adsense ile kazanç sağlamanın yolları mevcut sizlere örnek bir site göstereyim benim ilk açtığım blog sitem ve adsense kullanıyorum. www.nettenparakazanmak.org burada ben adsense ile kazanç sağlayanlardan birisiyim, bir çok sitem mevcut ve sadece adsense değil inceleyin derim.

Web sitenle ne yapacağın sana kalmış, sitenin içeriği ne kadar zengin olursa ziyaretci sayın o kadar artar, web sitesi yapmayı öğrendiğinde kendini daha fazla geliştirerek nasıl ziyaretci çekeceğini öğren. Her geçen gün araştırma yaparak kendinizi geliştirmenizi tavsiye ederim. Hazırlayacak olduğunuz web sitesi için öncelikle sizlere tavsiyem bir kağıt kalem alın ve tasarlayın derim nedeni ise hemen site kurayım ne olursa olsun diye düşünmeyin.

Önce planlayın yoksa sonuç hüsran olacaktır. Sizlere bir anımı paylaşayım bir wordpress sitesi yaptırdım bir arkadaşa benden güzel paralar kazandı tabiki o zamanlar bilmiyordum ve bu site için 2 yıl uğraştım eve sonuç hüsran oldu. Web sitesi rehberi eğitim setine sahip olduktan sonra iyice okuyun videoları izleyin ondan sonra nsaıl bir site kuracaksanız planlı bir şekilde hazırlanın web sitenizi kurun derim tecrübe herşeydir ama bazen yanılabilirsiniz oda her başarısızlıkta vazgeçmeyin daha çok işe sarılın derim.

Web sitesi hakkında daha çok bilgi sahibi edindikçe sizlerle paylaşacağım yazılarımı okumaya devam edin okuduğunuz için teşekkürler.

Web Sitesi Eğitim Setine Sahip Olmak İçin Tıklayın.


Kısa Bir Süre İçin İndirimde!

Web Sitesi Kurma Eğitim Seti ile Benzer Yazılar:

24 Mayıs 2013 Saat : 12:00

“Web Sitesi Kurma Eğitim Seti” için 1 Yorum

  1. reunuzcep dedi ki:

    vermiş olduğunuz bilgiler için size çok teşekkür ederim.


web sitesi yapmak Son Yazılar FriendFeed

web sitesi kurma rehberi

web sitesi kurma rehberi

Popüler Yazılar & Sayfalar

web site kurmak

web site kurmak