Web Site Yapmak ve Seo Çalışması


web buildingWeb sitesi yapmak bir anlamda kolaydır çoğu bilgisayar kullanan eğitimleri tamamladığında rahatlıkla web sitesi kurabilir. Web sitesini kurmak için gereken bilgilerin yer aldığı bir çok eğitim seti olduğundan sadece nasıl site kurulur? sorusuna cevap vermektedir. İnternette bir çok kaynak bulabilirsiniz ama genel olarak bakacak olursak bir çok kaynak farklı anlatımları mevcut, buda şu anlama geliyor hepsi farklı ama ben nasıl yapacağım aklım karıştı diyebilirsiniz.

Web site, başlı başına bir eğitim gerektiren süre ve zamana ihitiyaç vardır, eğitimi tamamlarsınız sitenizi hazırlarsınız hosta yüklersiniz ve ziyaretci gelecek diye beklersiniz ama bu böyle değildir. Gelecek olan ziyaretci sizin yapmış olduğunuz sitenizi bilmiyor peki nasıl bulacak dersiniz. Google’de araştırma yapan bir kişi örnek verecek olursak websitesiyapma.net adresine gelmesi nasıl olacak. Tabiki seo çalışması yapmanız gerekiyor, sebebide açıktır.

Ziyeretci gelmesi için açok iyi bir seo çalışması yapmak gerekiyor buda çok farklı bir olay, seo çalışmasının bir çok yöntemi mevcut ama seo çalışmasını bilen bir kişinin yapması en önemli bir kural diyebiliriz. Yanlış bir seo çalışması bazen sitenizin sanboxa düşmesine sebep olabilir. Peki bu seo çalışmasını siz kendiniz yapabilirmisiniz? Peki bunu nasıl yapacaksınız bu konu hakkında dediğim gibi internetten araştırma yapabilirsiniz bu size biraz zaman demektir, yada bir eğitim seti satın alırsanız rahatlıkla kısa zamanda öğrenir ve yapmış olduğunuz sitelerde uygulayabilirsiniz.

Yukarıda web sitesinin önemine biraz dikkat çekmek için seo çalışmasının ne kadar önemli olduğundan bahsettim yapmış olduğum web sitelerinde bazı kelimelerde google’de ilk sıralara çıkmayı başardım tabiki bu benim internetten yapmış olduğum araştırma sayesinde oldu fakat en önemli etken web sitesi kurma eğitim seti sayesinde daha da pekiştirmiş olmam benim için çok harika bir olay, web sitesi kurma rehberi eğitim seti başlı başına a’dan z’ye kadar web sitesi yapımında en ince ayrındısına kadar öğretiyor.

Bir çok kişi web sitesi yaptırır ama nasıl üst sıralara çıkarım diye düşünmez, ama ben nasıl ilk sayfaya çıkarım diye çok fazla zaman harcarım. Harcadığım zamanın ne kadar değerli olduğunu bilmek benim için çok önemli, seo çalışması ile başarıya adım adım yaklaşıyorum.

Web Sitesi Eğitim Setine Sahip Olmak İçin Tıklayın.


Kısa Bir Süre İçin İndirimde!

Web Site Yapmak ve Seo Çalışması ile Benzer Yazılar:

18 Mayıs 2013 Saat : 12:00

“Web Site Yapmak ve Seo Çalışması” için 1 Yorum

  1. geze evden eve nakliyat dedi ki:

    verdiğiniz bilgiler için teşekkürler.


web sitesi yapmak Son Yazılar FriendFeed

web sitesi kurma rehberi

web sitesi kurma rehberi

Popüler Yazılar & Sayfalar

web site kurmak

web site kurmak