Web Site Nasıl Kurulur?


web buildingWeb site nasıl kurulur? Bu sorunu cevabına yanıt vermeye çalışacağım. İnternette bir çok web sitesi mevcut bunlardan bir çoğu wordpress tabanlı yapılaş sitelerdir. Kurulumu kolay ve kullanışlı bir web sitesi ve içerik yönetim sistemi diyebiliriz. Bir çok kişi bu sistemi kullanarak rahatlıkla site yapabiliyor hatta burada iseniz, bana ait olan bu web siteyide kendi yaptığımı söylemek isterim biraz anlatayım.

Web sitesini kurmam 15 dakikamı aldı ayarlarını yapmam 30 dakikamı aldı ve seo çalışması yapmam 1 saatimi aldı ama şuan hazır sadece makale yazmam gerekiyor ve makalemi ekledim ve sırayla yayınlanıyor. Demek istediğim bundan 2 yıl önce hiç bir bilgim yoktu ve web sitesi kurma eğitim seti sayesinde öğrendiklerimle bir çok web sitesi yapıyorum.

Tabi ki bu durumda web sitesi yaparakta ek gelir yapabiliyorum. Sizlerin de bu durumda hiç bir bilginiz olmasa dahi eğitim seti sayesinde tüm inceliklerini öğrenerek rahatlıkla web sitesi yapabilirsiniz. Önceklikle web sitesi kurmak için bir host gerekiyor. Hostun özelliği çok olması ve her zaman iyi olması gerekiyor. Neden diye soracak olursanız? Hangi host firmasını kullanacaksınız, kullanacak olduğunuz hostun özellikleri ne olmalı bunları iyi bilmeniz gerekiyor.

En önemli olan bu diyebiliriz güvenirliği hızlı olması çok önemli, bu konuda şunu söylemek isterin daha önce bir wordpress sitesi yaptırdım bir arkadaşa tabi bilmiyorum o zamanlar, 2 yıl kullandım siteyi ve bir gün host kapandı ve ortada kaldım bu durumda ara verdim, araştırmaya karar verdim ve şimdi kendi sitemi kendim yapıyorum. Bu durumdan dolayı hiç bir bilgim yoktu sadece bilgisayar kullanabiliyordum. Sizler de öğrenebilirsiniz ilk zamanlar zor gelebilir ama öğrendikten sonra web site nasıl kurulur? Sorusuna kendiniz cevap verebilirsiniz.

Web site kurmak kolaydır ama bilmeniz gerekiyor, kurduktan sonra yani daha sonrası çok önemli bir konu diyebiliriz bunların tüm ayarlarını yapmanız gerekiyor. Eğer bu ayarları yapamaz iseniz kendi adınızı ilk sayfaya çıkartmanız çok zor olacaktır. WordPress çalışmak benim için daha kolay seo araçları ile rahatlıkla ilk sayfalara çıkartabiliyorum. İnternette en çok kullanılar web sitesi içerik yönetim sistemi diyebiliriz. Peki Eğitim setine nasıl sahip olabilirsiniz aşağıdaki bağlantıya tıklayın yeter.

Web Sitesi Kurma Eğitim Setine Sahip Olmak İçin

Tıklayın.

Web Site Nasıl Kurulur? ile Benzer Yazılar:

9 Haziran 2013 Saat : 12:32
Web Site Nasıl Kurulur? için yorumlar kapalı

Yorumlara kapalı.


web sitesi yapmak Son Yazılar FriendFeed

web sitesi kurma rehberi

web sitesi kurma rehberi

Popüler Yazılar & Sayfalar

web site kurmak

web site kurmak