Site Nasıl Kurulur?


web buildingSite nasıl kurulur? bu sorunun cevabını vermek isterim ama bilmeyeler için zor bilenler için kolaydır ben bu konu hakkında şunu söylemek isterim internetten site nasıl yapılır diye araştırma yaparsanız bir çok kaynak çıkacaktır. Bu kaynakların her birini incelediğinizde farklı farklı yöntemler çıkar ortaya ve aklınızda daha çok soru takılır ben şunumu yapsam bunumu yapsam diye kararsız kalabilirsiniz.

İnternet dünyasında herkez yerini almak ister ama nasıl yapacağını bilmez bir çok kişi site yaptırmak ister ama nasıl yaptırabailir? Bir çok firma web tasarım konusunda uzmandır, sitenizi biz yapalım derler ama fiyatı duyunca hemen vazgeçersiniz. Fiyat konusunda 300 TL ile 1000 TL arasında fiyat verenler vardır ve daha fazlasını isteyenler dahi var ama şunu söylemek gerekirse siteyi yaptırdınız şimdi ne yapacaksınız?

En önemlisi ziyaretci gelecek diye beklemek yada ziyaretciyi getirmek için eksra ücret ödeyerek reklam vermek etkili bir yöntem ama satılacak bir ürününüz var, iyidir ama şunu söylemek isterim bazen bu durum tersine dönmektedir. Reklam verirsiniz ve reklam konusunda örnek verecek olursak aylık 10,000 TL. sattığınız ürün fiyatı diyelimki 120 TL. ve gelen ziyaretci  20,000 kişi, satın alınan ürün adeti 1500 toplamda 180,000 TL. ciro yaptınız her satış başına 10 TL. kaldı reklam bütceniz 10,000 TL. bütce ayırmışsınız ama 15,000 TL. harcamışsınız yani 5,000 TL. zarar.

Diğer bir yöntem ise ziyaretci konusunda seo yaptırmak buda bir site için 1000 TL. ile 10,000 TL. arasında ücret ödersiniz yapılan seo ayarına göre değişim göstermektedir. Seo yaptırmak ilk sayfalara çıkmak için en gerekli işlemlerden birisi diyebiliriz. En etkili bir yöntem gerçekten faydasını göreceksiniz, site kurmak bu yöntemleri uygulamadığınız takdirde site açmışsınız bir anlamı yoktur.

Web sites yapma konusunda en etkili yöntem bir eğitim setine ihtiyaç duymanız bu durumda aklınıza takılan soruların cevabını rahatlıkla bulacak ve tek bir eğitim setinden faydalanmak konusunda, en iyi eğitim veren kişiden almak daha etkili bir yöntem olduğunu düşünebiliriz. Seo açısından en ideal wordpress tabanlı site kurmak her bakımdan kurulumu ve ayarları daha iyi diyebiliriz. Dünya’da bir çok blog sitesi wordpress tabanlı ve en iyisi olduğunu düşünebiliriz.

Bir çok site kuran kişi, wordpress tabanlı sitesi kurmak seo açısından daha iyi olduğunu söylemektedirler. Wordpres tabanli web sitesi kurmak için fazladan bir bilgiye yada kodlama öğrenmeye gerek kalmadan rahatlıkla bilgisayar kullanmayı bilen herkes rahatlıkla site kurabilir.

Web Sitesi Eğitim Setine Sahip Olmak İçin Tıklayın.


Kısa Bir Süre İçin İndirimde!

Site Nasıl Kurulur? ile Benzer Yazılar:

15 Mayıs 2013 Saat : 10:41

“Site Nasıl Kurulur?” için 1 Yorum

  1. ahmet cakir dedi ki:

    Merhaba öncelikle değerli bilgileriniz için teşekkür ederim. Ben de bu seti kullananlardan birisiyim ve oldukça memnunum, kesinlikle tavsiye ederim herkese. Başkalarına tonlarca para dökmenize inanın hiç gerek yok


web sitesi yapmak Son Yazılar FriendFeed

web sitesi kurma rehberi

web sitesi kurma rehberi

Popüler Yazılar & Sayfalar

web site kurmak

web site kurmak